Oluş Promosyon

1988 yılında Küçükköy Gaziosmanpaşa İstanbul' da kurulan firmamız yaklaşık 30 yıllık tecrübesiyle reklam, promosyon, davetiye ve filo kiralama hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Önce insan düsturu ile müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Firmalarınızın tanıtımına, prestijine azami hassasiyet göstererek, kaliteden ödün vermeden Kurumsal Kimliğinize özgü promosyon ürünleri ile İstanbul Topkapı' daki tesislerimizde siparişten ürün teslimine kadar eksiksiz bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Düğün, nişan ve sosyal toplantılar için üretmekte olduğumuz davetiyelerimizi günün konseptine uygun olarak iç mimar ve tasarımcılarımızın hassas çalışmaları ile tasarlayarak gönül kapıları oluşturuyoruz.

Davetiyelerimizde müşterilerimizden gelen istekleri, önerileri dikkate alarak aksesuarlarında ana temalarında özgün dokunuşlar yaparak ortak akılla çok farklı ürünleri saygı değer müşterilerimizle birlikte üretiyoruz.

Resmi kurumlardan özel firmalara, kişiye özel ürünlerimizle gülen yüzle en iyiye, en güzele en iyi şekilde hizmet arzusundayız.

Birlikte çalışarak ortak değerler üretmek dileği ile...

OFİSİMİZ

ŞUBELERİMİZ

 
nova-logo
davetiyesepeti-logo

NOVA DAVETİYE

davetiyesepeti.com